InspiracjePorady

Jaką biżuterię wybrać na rocznicę ślubu?

Dla szczęśliwych małżonków dzień ślubu pozostaje jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu, a rocznica ślubu jest jedną z najważniejszych dat w kalendarzu. Małżonkowie w rozmaity sposób obchodzą rocznicę ślubu. Dla większości par jest to swoiste święto, podczas którego warto spędzić czas w wyjątkowy sposób i obdarować ukochaną osobę starannie przygotowanym upominkiem. Prezent rocznicowy może być zarówno piękny, jak i praktyczny, a najlepiej, jeśli łączy obie cechy, podobnie jak biżuteria.

Dlaczego biżuteria to dobry pomysł na prezent?

Biżuteria od zawsze znajduje się na liście najlepszych prezentów rocznicowych. Przede wszystkim dlatego, że jest synonimem piękna i wspaniałości, a to cechy, które określają szczęśliwe małżeństwo i szczęśliwą rodzinę. Biżuteria jest wartościowa i trwała, dlatego nadaje się na prezent upamiętniający cenną, wieloletnią relację dwojga ludzi, a w przypadku małżeństw z krótszym stażem – wyrażający nadzieję, że małżeństwo będzie silne i trwałe.

Biżuteria przyjmuje różne formy, różne są metody wytwarzania i zdobienia wyrobów biżuteryjnych. W salonach jubilerskich z pewnością znajdziemy naszyjniki, kolczyki czy bransoletki nawiązujące do tematyki miłosnej. Taka biżuteria idealnie sprawdzi się jako prezent rocznicowy. Ponadto, dzięki nowoczesnym metodom grawerowania, może być to prezent spersonalizowany, a więc jeszcze cenniejszy.

Prezent rocznicowy powinien być solidny i trwały, co nie znaczy, że musi być kosztowny. Delikatny łańcuszek z subtelną zawieszką albo minimalistyczne kolczyki wkrętki także stanowią piękny i cenny upominek. Chodzi raczej o to, by prezent został wykonany z dużą starannością i z dobrej jakości materiałów, tak jak oryginalna biżuteria włoska albo biżuteria Swarovski. Markowa biżuteria będzie służyć właścicielowi przez wiele lat i za każdym razem przywoływać miłe wspomnienia związane z kolejną rocznicą ślubu.

Biżuteria na rocznicę ślubu dla Niej

Kobiety kochają biżuterię, a wybór kosztowności w sklepach jubilerskich jest naprawdę ogromny. Dla ukochanej żony można wybrać pierścionek z kamieniem, bransoletkę z zawieszką symbolizującą miłość lub nieskończoność, kolczyki w kształcie serca, gustowny naszyjnik albo kilkuelementowy zestaw biżuterii. Prezent na okrągłą rocznicę może być oczywiście większy i droższy. Pamiętajmy jednak, by nie kupować biżuterii, po którą małżonka z całą pewnością nie sięgnie. Jeśli nie lubi złotej biżuterii, dobrym wyborem będzie srebrna lub wykonana ze stali szlachetnej biżuteria Swarovski. Jeśli nie lubi masywnych, ciężkich kosztowności, lepszym pomysłem będzie biżuteria TI SENTO.

Biżuteria na rocznicę ślubu dla Niego

Dobry salon jubilerski oferuje szeroki wybór bransoletek i naszyjników odpowiednich dla mężczyzny. Taki prezent łatwo spersonalizować, dodając odpowiednią dedykację. A jeśli mężczyzna lubi eleganckie dodatki do stroju, warto pomyśleć o zakupie spinek do mankietu, spinki do krawata albo zegarka. Tego rodzaju prezenty są zarówno piękne, jak i użyteczne, co praktyczny mężczyzna z pewnością doceni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *