Trendy

Kolekcje biżuterii jesień/zima 2019

Największe marki biżuteryjne, podobnie jak domy mody światowych stolic, kreują trendy na każdy kolejny sezon. Mimo że w ofercie znanych marek biżuteryjnych znajdują się klasyki, które nigdy nie wychodzą z mody, nowe kolekcjecieszą się ogromnym zainteresowaniem. Miłośnicy efektownych i trwałych ozdób biżuteryjnych chętnie kupują nowe wyroby, które stanowią modny dodatek do wielu stylizacji. Jeśli chodzi o kolekcje jesienno-zimowe, duże zainteresowanie należy wiązać również z gorączką przedświąteczną, czyli okresem, w jakim poszukujemy prezentów dla najbliższych. Aktualne kolekcje biżuterii jesień/zima 2019 nie są tutaj wyjątkiem.

Modna biżuteria od światowych projektantów

Wydawać by się mogło, że w kwestii ozdób biżuteryjnych powiedziano już wszystko. Na przestrzeni lat kobiece nadgarstki, dekolty i uszy zdobiła biżuteria w rozmaitych wzorach i kolorach. Modne były delikatne łańcuszki i bogato zdobione wisiory, minimalistyczne pierścionki i ogromne sygnety, bransoletki łańcuszkowe, koralikowe i mankietowe, wyroby z metali i kamieni szlachetnych, a także ozdoby z pereł, tworzyw sztucznych, piór czy rzemyków. Mimo to projektanci biżuterii w każdym kolejnym sezonie zaskakują nowymi propozycjami. Propozycje te szybko podłapują sieciówki, starając się tworzyć kolekcje biżuterii jesień/zima 2019 na wzór oryginalnych wyrobów.

Jakość biżuterii dostępnej w sieciówkach w żaden sposób nie dorównuje jakości oferowanej przez znane na całym świecie marki biżuteryjne. TI SENTO – Milano, Coeur de Lion czy Nomination Italy nie mają sobie równych, jeśli chodzi o trwałość i estetykę wykonania ozdób biżuteryjnych. Każda z tych marek tworzy biżuterię w odmiennym stylu, ale jednocześnie każda starannie selekcjonuje materiały do produkcji biżuterii.

Kolekcje biżuterii jesień/zima 2019 w naszej ofercie

Spośród wielu propozycji na sezon jesień/zima 2019 szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się te, przygotowane przez włoskie marki biżuteryjne. Biżuteria włoska to przykład bardzo udanego połączenia klasyki z nowoczesnością; połączenia, które sprawia, że każda stylizacja staje się kompletna.

Biżuteria od TI SENTO – Milano, Nomination Italy, ale również niemieckiej marki Coeur de Lion sprawdza się w przypadku codziennych stylizacji, a jednocześnie stanowi niebanalny dodatek do stroju przygotowanego na specjalną okazję. Wśród najnowszych propozycji ważne miejsce zajmują oryginalne pierścionki i bransoletki z kryształami, które zadowolą gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

Najnowsze trendy na rynku biżuteryjnym można określić przy użyciu dwóch słów: dużo i odważnie. Dotyczy to zwłaszcza kolczyków. Obecnie do łask powróciły wiszące kolczyki zdobione kolorowymi kamieniami. Tego typu wyroby zajmują ważne miejsce w aktualnej kolekcji marki Coeur de Lion (zobacz tutaj). Jednocześnie w opozycji do tego trendu modne są niewielkie kolczyki kółkaze srebra, częściowo pokryte klasycznym bądź różowym złotem.

Przyglądając się najnowszym kolekcjom biżuterii na sezon jesień/zima 2019 nie sposób pominąć propozycji od marki Nomination. Najnowsza oferta obejmuje kolejne wymienne elementy do bransoletek Composable, zegarki Composable, jak i oryginalne wyroby z kolekcji Fashion: plecione bransoletki damskie i męskie, breloki, naszyjniki i kolczyki z różowego złota.