PoradyTrendy

Zegarek Ice Watch – piękno, trwałość, wygoda

Zegarek pełni jednocześnie dwie funkcje: użytkową i dekoracyjną, co oznacza, że powinien być wykonany z materiałów wysokiej jakości i z ogromną dbałością o detale. W taki właśnie sposób powstają trwałe, estetyczne i przede wszystkim wygodne zegarki marki Ice Watch. W szerokiej gamie produktów każdy znajdzie coś dla siebie.

Ice Watch – zegarki znane na całym świecie

Manufaktura zegarmistrzowska Ice Watch powstała w Belgii i w ciągu kilkunastu lat istnienia (za datę założenia przyjmuje się rok 2007) zdobyła popularność nie tylko na Starym Kontynencie, ale w wielu krajach całego świata. Zegarek Ice Watch wyróżnia się nowoczesnym designem – to modny gadżet pożądany przez wszystkich tych, którzy lubią niebanalne, dopełniające całości stylizacji dodatki.

Produkty Ice Watch zdecydowanie różnią się od klasycznych zegarków na skórzanym pasku czy metalowej bransolecie. Ale wbrew pozorom to właśnie ich nowoczesny, charakterystyczny wygląd sprawił, że stały się produktami uniwersalnymi, po które chętnie sięgają osoby w różnym wieku, bez względu na zajmowane stanowisko czy status materialny.

Niezwykle wygodny zegarek Ice Watch

Modny zegarek na nadgarstku zdecydowanie zwraca uwagę. Osoba nosząca Ice Watch jest postrzegana jako ktoś o dobrym guście, lubiący wysokojakościowe dodatki, znający się na modzie.  Zegarek Ice Watch dodaje pewności siebie, a przy tym jest bardzo komfortowy w użytkowaniu. Wynika to z faktu, że do produkcji „czasomierzy” wykorzystuje się wyjątkowo trwałe i odporne na uszkodzenia tworzywa sztuczne oraz silikon. To sprawia, że zegarki Ice Watch świetnie znoszą intensywne użytkowanie, podczas którego w żaden sposób nie ranią ludzkiej skóry. Miękkie, elastyczne paski nie uciskają i nie obcierają nadgarstków, nawet jeśli ręka jest spocona, albo pod pasek dostaną się drobinki piasku. Warto również wspomnieć, że dzięki wykorzystaniu wspomnianych materiałów, zegarki Ice Watch są bardzo lekkie i nie przeszkadzają podczas wykonywania codziennych obowiązków. Co ciekawe, można je nosić również wtedy, gdy dłonie narażone są na ciągły kontakt z wodą. Firma Ice Watch osiągnęła w swoich produktach wodoszczelność na poziomie 10 ATM.

Działanie zegarków Ice Watch

Obudowa zegarków Ice Watch jest trwała i estetyczna, ale nie tylko to zachęca klientów do zakupu produktów belgijskiej marki. Ogromne znaczenie ma również fakt, że zegarki wyposażono w japoński mechanizm Miyota.

Miyota zdominowała rynek japońskich zegarków i systemów napędowych, a opracowane przez firmę mechanizmy stosowane są obecnie w zegarkach produkowanych poza Japonią, w tym również w produktach Ice Watch. W tym przypadku mówimy o zapewniających wysoką precyzję i bezobsługowe działanie mechanizmach kwarcowych (rzadziej solarnych). Użytkownik w żaden sposób nie ingeruje w działanie tych mechanizmów. Jedynym jego obowiązkiem jest wymiana zużytej baterii na nową.

Zegarek Ice Watch – dla kogo?

Zegarki marki Ice Watch to produkty przeznaczone dla szerokiego grona użytkowników. Chętnie sięgają po nie zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Ice Watch podoba się młodzieży, ale i dojrzałym osobom, ceniącym wysokojakościowe i wygodne w użytkowaniu dodatki. Marka opracowała również serię produktów dla dzieci (Ice Watch Mini).

Na popularność zegarków z pewnością wpływa fakt, że dostępne są w pełnej gamie kolorów. W sklepach znajdziemy zegarki Ice Watch w klasycznej czerni, brązach czy bieli, ale również modele pastelowe, jak i zegarki w intensywnych, nierzadko neonowych kolorach. Różnorodność kolorystyczna zegarków Ice Watch jest tym, co zdecydowanie wyróżnia markę na tle konkurencji.

Gdzie kupić zegarki Ice Watch?

Zegarek Ice Watch można kupić w dobrze wyposażonym zakładzie zegarmistrzowskim, jak również w sklepie z markową biżuterią. Szukając idealnego zegarka, warto odwiedzić sklep, który oferuje modele Ice Watch pochodzące z różnych kolekcji, w tym m.in. Ice Watch White, Ice Watch Vintage czy BMW Ice Watch. Produkty można nabyć w bardzo atrakcyjnych cenach. Marka Ice Watch zdobyła światową popularność nie tylko dlatego, że wniosła na zegarmistrzowski rynek odrobinę zabawy i spontaniczności, ale również dlatego, że oferują wysoką jakość w przystępnej cenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *