InspiracjePorady

Co podarować mamie z okazji Dnia Matki?

Przypadający w maju Dzień Matki to wyjątkowe święto zarówno dla wszystkich mam, jak i dzieci, również tych dorosłych, które tego dnia starają się wyrazić miłość i wdzięczność za lata matczynej opieki. Najlepiej zrobić to spędzając wspólnie czas i prowadząc ożywione rozmowy, ale przekazanie prezentu również jest mile widziane. Zwłaszcza, jeśli jest to piękna biżuteria, która nierzadko wyraża więcej niż słowa.

Wyjątkowy prezent dla mamy

Mamy to superbohaterki, które każdego dnia stawiają czoła licznym wyzwaniom związanym z wychowywaniem potomstwa. Mama nierzadko na pierwszym planie stawia potrzeby dzieci, swoje pragnienia spychając na dalszy plan. Po latach nie oczekuje zapłaty, ale cieszy ją, gdy pochłonięte swoimi sprawami dzieci wciąż znajdują dla niej czas i pamiętają o ważnych świętach, a takim niewątpliwie jest Dzień Matki. Tak ważne święto wymaga specjalnej oprawy. Zamiast praktycznych drobiazgów do kuchni czy ogrodu, warto podarować mamie wyjątkowy prezent w postaci biżuterii. Biżuteria to wyraz wdzięczności za troskę, wyraz miłości, ale też wspaniała pamiątka na przyszłość. Jednocześnie jest to prezent o charakterze użytkowym, więc jeśli zostanie trafnie dobrany, rzeczywiście stanie się dopełnieniem codziennych stylizacji.

Jaką biżuterię podarować mamie?

Przede wszystkim powinna to być biżuteria wysokiej jakości. Mamie nie wypada wręczyć sztucznej błyskotki niewiadomego pochodzenia. Biżuteria dla mamy powinna być starannie wykonana, piękna i trwała. Wszystkie warunki spełnia biżuteria włoska, np. produkty marki Nomination Italy.

Nomination Italy słynie z wysokiej jakości wykonania swoich produktów, a także z dążenia do doskonałości. Każdy produkt to małe dzieło sztuki, niezależnie od tego, czy jest to odważna i awangardowa propozycja, czy też biżuteria w klasycznym stylu. Oferta marki jest bardzo szeroka, dlatego każdy znajdzie tu coś dla siebie. Na szczególną uwagę zasługują zwłaszcza kultowe bransoletki komponowane. Wymienne linki do bransoletek pozwalają na stworzenie oryginalnej, spersonalizowanej ozdoby na nadgarstek. Spersonalizowany upominek to doskonały pomysł na prezent dla mamy i córki. Zakup bliźniaczych lub bardzo podobnych bransoletek Composable podkreśli szczególną więź pomiędzy matką i córką.

W dniach 2-26.05.2024 r. w Labizu obowiązuje wyjątkowa promocja Nomination Italy z okazji Dnia Matki. Za każde wydane 299 zł na produkty tej marki, przewidziany jest stylowy upominek.

Naszyjniki, bransoletki i dodatki biżuteryjne dla mamy

Mama to życiowa przewodniczka, zawsze wspierająca i inspirująca do działania. Wręczając jej prezent w postaci starannie dobranego upominku, okazujemy, jak bardzo cenimy jej odwagę, siłę i determinację. Kupując biżuterię dla mamy, warto zwrócić uwagę na symbolikę. Mile widziane są naszyjniki i bransoletki z niewielką zawieszką obrazującą drzewo lub kulę ziemską, srebrne broszki-agrafki, a także eleganckie broszki symbolizujące jastrzębia lub sowę.

Mamy z jednej strony twardo stąpają po ziemi, z drugiej śmiało można je nazwać marzycielkami. Mamy marzą o świetlanej przyszłości dla swoich dzieci. Mamę-marzycielkę warto obdarować perłami. Perłowa biżuteria wróciła do łask, choć w nieco innej, nowatorskiej formie. Perłowe bransoletki, naszyjniki, kolczyki, a także pierścionki z perłowym oczkiem, dostępne są w ofercie Labizu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *