InspiracjePoradyTrendy

Dlaczego warto wybrać bransoletki modułowe?

Bransoletki to uniwersalne dodatki do stroju, które mogą być noszone zarówno do eleganckiej sukni, formalnej marynarki, jak i luźnych jeansów i bawełnianej koszulki. Bransoletki wykonuje się z różnych materiałów i różnymi technikami. Mamy bransoletki koralikowe na specjalnych gumkach, bransoletki plecione z jedwabnych nieci i rzemyków, bransoletki skórzane, silikonowe i wiele innych. Natomiast zdecydowanie największą popularnością cieszą się bransoletki z metali szlachetnych, czyli złota, srebra, ale również stali szlachetnej. Doskonałym przykładem wysokojakościowej biżuterii metalowej są bransoletki modułowe srebrne.

Bransoletki komponowane nie wychodzą z mody od wielu sezonów

Biżuteria modułowa, czyli składająca się z szeregu wymiennych elementów, które można dowolnie łączyć i tworzyć niepowtarzalne kompozycje, od wielu lat utrzymuje się w trendach. Jej największą zaletą jest możliwość personalizowania kompozycji, tworzenia unikalnych połączeń ze starannie wybranych zawieszek, spośród których każdy element ma jakieś znacznie, np. przypomina o szczególnym wydarzeniu lub osobie.

Biżuteria modułowa ma liczne walory estetyczne, zawsze wygląda interesująco i oryginalnie, natomiast dla wielu równie ważne jest znaczenie przypisywane poszczególnym elementom. Kolczyki, naszyjniki i bransoletki komponowane to idealne propozycje dla indywidualistów i osób poszukujących własnego stylu. Jednocześnie jest to doskonały pomysł na spersonalizowany prezent dla bliskiej osoby.

Srebrne bransoletki modułowe

Bransoletki modułowe dostępne są w szerokiej gamie kolorów, zwłaszcza jeśli mowa o wyrobach ze stali szlachetnej, które mogą występować w naturalnym wydaniu, ale nierzadko są pokrywane cienką warstwą srebra lub klasycznego, żółtego złota. Jeśli chodzi o biżuterię damską, modne są również bransoletki w kolorze różowego złota. Z kolei panowie mogą postawić na produkty srebrne, czarne, granatowe lub brązowe. Wybór jest naprawdę szeroki, ponieważ z uwagi na ogromną popularność bransoletek modułowych, marki biżuteryjne nieustannie przygotowują nowe kolekcje i nowe modele wymiennych zawieszek.

Srebrne bransoletki modułowe to produkty na tyle uniwersalne, że pasują do rozmaitych stylizacji i na różne okazje. Modne bransoletki modułowe ze srebra mogą nosić osoby w każdym wieku. Wystarczy dopasować bransoletką do indywidualnych preferencji. Pamiętajmy, że dysponując jedną bazą do bransoletki, możemy tworzyć nieskończenie wiele kompozycji. Zamiast kupować kolejną bransoletkę, możemy dokupić ciekawe zawieszki i wymieniać je w zależności od okazji i nastroju.

Kultowe bransoletki modułowe

Najpopularniejsze bransoletki modułowe to takie, które mają postać giętkiego łańcuszka, na który nawleka się ozdobne charmsy. Druga opcja to bransoletki komponowane w formie grubszej bransoletki składającej się z kilkunastu (czasem powyżej 20) wpinanych linków. Obydwa modele uznaje się obecnie za kultowe. Sięgając po nie, dopełniamy stylizację modowym akcentem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *