NowościProduct

LINEARGENT – nowa marka srebrnej biżuterii

LineArgent to nowa marka w asortymencie LABIZU. Srebra biżuteria w najmodniejszych wzorach, prosto z Barcelony. Design oparty na najnowszych trendach, dzięki czemu jest odpowiedzią na nasze potrzeby. Biżuteria w całości wykonana ze srebra, co przez wysoką jakość gwarantuje nam, że zostanie z nami na długo. Nie przejdziesz koło niej obojętnie – zobacz naszą nową propozycję!

KIM JEST LINEARGENT?

LineArgent to efekt wielu przepracowanych godzin, decyzji i niezdecydowania, wysiłku i emocji. I pracy, dużej ilości pracy, rzeczy wykonanych dobrze i źle.

 

CO ROBIMY?

LineArgent to szczególny sposób rozumienia biżuterii. Pracujemy, aby oferować kreatywność i trendy w służbie dobrego stylu. Robimy to dla tych, którzy tak jak my,  z pasją kochają biżuterię. Chcemy przekazywać emocje poprzez rzeczy, które robimy, aby ten komunikat był spójny, a nie pusty, więc każda z naszych kreacji oznacza, że mamy coś do powiedzenia światu. A przede wszystkim chcemy, aby nasz wszechświat był karmiony drobnymi, codziennymi, ulotnymi i pięknymi rzeczami.

W naszych kolekcjach można znaleźć wszelkiego rodzaju biżuterię wykonaną ze srebra. Projekty – od najbardziej awangardowych po klasyki. Nasze klejnoty są wynikiem studiów, badań i pracy z materiałami, formami i gustami kobiet.

 

JAK TO ROBIMY?

Powszechność pojęcia „dopełnienia” od niepamiętnych czasów uświadamia nam jedno: wbrew swojej nazwie jest ludziom niezbędnym. „Niepotrzebna” ludzka potrzeba od niepamiętnych czasów. Potrzeba komplementacji, identyfikacji, różnicowania i ekspresji.

Podróżując do przeszłości, do XIX wieku, moda została skatalogowana przez socjologię klasyczną jako zjawisko sprzeczne, świadczące o różnicach społecznych. Z jednej strony obecność elity noszącej wyróżniające się ubrania. Z drugiej strony ogromna większość próbowała przyjąć lub naśladować charakterystyczne symbole.

W dzisiejszym świecie komunikacja estetyczna jest również istotną potrzebą ludzi. Wraz z nim różnicujemy się, a także integrujemy ze społeczeństwem. Moda obejmuje i konfiguruje kody społeczne, które służyły jako podstawa głównych przemian ludzkości w czasie. Moda to zjawisko społeczne, moda to kultura, to sztuka i jej postawa.

 

Biżuteria dostępna w sklepie online LABIZU.pl

 

LineArgent

Zobacz też: Jak dbać o bransoletki? 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *