NowościProduct

Nowa kolekcja marki TI SENTO – sezon Wiosna/Lato 2024

 

Biżuterię wchodzącą w skład najnowszej kolekcji marki TI SENTO śmiało można określić jako hołd dla różnorodności kobiet. Nowa kolekcja to hołd zarówno dla ich delikatności, subtelności i dziewczęcej radości, jak i siły, niezłomności i odwagi w podejmowaniu nowych wyzwań. Czy istnieje coś bardziej intrygującego i urzekającego niż kobieta? Jej niezwykłość tkwi nie tylko w urodzie zewnętrznej, lecz przede wszystkim w pięknie wewnętrznym. W tę narrację świetnie wpisuje się nowa kolekcja TI SENTO, która oferuje biżuterię doskonale interpretującą wszystkie odcienie kobiecości. Robi to poprzez zastosowanie różnorodnej kolorystyki, fasonów i detali. Biżuteria TI SENTO z jednej strony podkreśla kobiece piękno, z drugiej zaś pozwala na wyrażenie indywidualnego stylu i siły.

 

TI SENTO na wiosnę – klasyka z nutą nowoczesności

Nowa kolekcja TI SENTO to odpowiedź na potrzeby współczesnych kobiet – aktywnych, odważnych, poszukujących. W kolekcji znalazły się unikalne klejnoty, które doskonale wkomponują się w indywidualny styl każdej kobiety. Biżuteria TI SENTO to klasyka z nutką nowoczesności, idealna również dla kobiet kochających minimalistyczne modele. Biżuterię z nowej kolekcji można nosić solo, jak również łączyć w niepowtarzalne zestawy. Wybór jest ogromny – TI SENTO oferuje m.in. efektowne, złote i srebrne, minimalistyczne łańcuchy, minimalistyczne kolczyki, pierścionki idealne do połączeń Mix&Match oraz tenisowe bransoletki.

 

Dopracowany wizerunek Cool Girl

Dla odważnej i prowokacyjnej Cool Girl, która chce wyróżnić się z tłumu nie tylko zachowaniem, ale i wyglądem, marka TI SENTO przygotowała biżuterię z motywem agrafki. Agrafki w różnych kombinacjach (pozłacane, srebrne, zdobione cyrkoniami, służące jako zawieszki do kolczyków, stanowiące element naszyjnika lub pierścionka) podkreślają żywiołowy temperament Cool Girl. Dla kobiety z wyrazistą osobowością marka TI SENTO przygotowała także biżuterię w formie monet czy „poduszek” zdobionych cyrkoniami, turkusowymi kamieniami albo masą perłową. Tak dynamiczne i świeże kombinacje idealnie sprawdzą się wiosną i latem. Nie tylko dodadzą Cool Girl energii, ale również wyrazistości i pewności siebie.

 

Perły w nowoczesnym wydaniu

W kolekcji Wiosna/Lato 2024 nie mogło zabraknąć również pereł, które znakomicie prezentują się w połączeniu ze srebrem i żółtym złotem, a dzięki temu nadają szyku każdej stylizacji. Oferowane przez TI SENTO klejnoty można nosić samodzielnie bądź w różnorodnych setach. Kobiety mogą nosić perły dowolnie, podkreślając w ten sposób swoją indywidualność. W nowej kolekcji z ponadczasowymi perłami przeplatają się luksusowe, srebrne i pozłacane elementy, cyrkonie i turkusy. Takie zestawienia są jednocześnie nowoczesne i eleganckie.

 

Konstelacje znaków zodiaku

W nowej kolekcji TI SANTO znajduje się 12 zawieszek z delikatnymi liniami gwiazdozbiorów znaków zodiaku. Wykorzystanie znaków zodiaku powiązanych z konstelacją gwiazd nie jest nowością w przypadku marki TI SENTO, ponieważ symbole te już wcześniej stały się bestsellerem i to w ciągu zaledwie jednego sezonu. Pięknie połyskujące zawieszki w formie monet wykonano ze srebra i lśniącej masy perłowej, pokryto złotem i ozdobiono drobnymi cyrkoniami. Całość tworzy przepiękną kombinację, a dzięki obranej kolorystyce, wspaniale podkreśla muśniętą słońcem skórę.

 

Nowa kolekcja TI SENTO Wiosna/Lato 2024 została stworzona z miłości do kobiet. Każda kobieta jest piękna i wyjątkowa. Kolekcja TI SENTO udowadnia to na każdym kroku, oferując biżuterię stanowiącą inspirację do wyrażania siebie i swojej kobiecości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *