InspiracjePoradyTrendy

Kolczyki komponowane – pomysł na unikalną biżuterię

Biżuteria modułowa stała się prawdziwym fenomenem za sprawą bransoletek komponowanych, do których, wedle uznania, można dokupować rozmaite charmsy i zawieszki. Bransoletki z wymiennymi elementami są dostępne właściwie w każdym sklepie z biżuterią, natomiast nie każdy sklep oferuje produkty markowe, wyróżniające się niepowtarzalnym zdobnictwem i wysoką jakością. Bransoletki i kolczyki komponowane cenionych na całym świecie marek biżuteryjnych oferuje nasz salon jubilerski w Bielsku-Białej.

Biżuteria komponowana to nie tylko bransoletki

Bransoletki modułowe od lat cieszą się ogromną popularnością. Jest to biżuteria uniwersalna, odpowiednia na każdą okazję, bardzo trwała. Za sprawą wymiennych elementów tę samą bransoletkę można wykorzystywać wielokrotnie, raz tworząc minimalistyczną kompozycję do pracy, innym razem romantyczną ozdobę na randkę, a kiedy zajdzie taka potrzeba – wyrazistą ozdobę na bankiet albo wesele. Dobierając odpowiednie zawieszki, można stworzyć unikalną bransoletkę, jakiej nikt inny nie będzie posiadał. Wybór zawieszek jest naprawdę ogromny!

Popularność bransoletek modułowych sprawiła, że marki biżuteryjne poszły o krok dalej i wypuściły na rynek inne rodzaje biżuterii komponowanej. Ze sporym entuzjazmem spotkały się zwłaszcza kolczyki komponowane.

Czym wyróżniają się kolczyki komponowane?

Kolczyki składające się z kilku modułów (bazy i wymiennych zawieszek) to świetna propozycja dla osób, które przywiązują się do biżuterii i ulubione produkty chcą nosić jak najczęściej. Kolczyki modułowe można nosić bez zawieszek, z jedną subtelną zawieszką, albo z kilkoma wyrazistymi dzyndzykami. Wygląd kolczyków zmienia się za sprawą wymiennych elementów – kupując jedną bazę i kilka zawieszek, możemy tworzyć zestawy odpowiednie na różne okazje. Powstałe kompozycje są w każdym przypadku wyjątkowe, unikalne, charakterystyczne tylko dla danej osoby.

Z czym łączyć kolczyki komponowane?

W salonach jubilerskich dostępne są kolczyki komponowane różnego typu, ale zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszą się kolczyki koła, do których można przypiąć ozdobne zawieszki. W asortymencie LABIZU znajdują się różnorodne zawieszki do kolczyków, wykonane zarówno ze srebra, różowego złota, jak i złota w klasycznym odcieniu. Wyróżnia je wysoka jakość wykonania i nowoczesne zdobnictwo, co w połączeniu z klasycznymi formami daje niesamowity efekt. Dzięki pięknie połyskującym zawieszkom proste kolczyki koła nabierają wyjątkowego charakteru.

Z czym łączyć kolczyki koła z zawieszkami? Dla kobiet, które mają przebite uszy w kilku miejscach, dobrym wyborem będą minimalistyczne sztyfty w pasującym kolorze, albo kolejne kolczyki koła (tym razem znacznie mniejsze). Do eleganckich kolczyków z subtelną zawieszką warto dobrać naszyjnik w podobnym stylu, albo wręcz łańcuszek i bransoletkę z zawieszką identyczną, ewentualnie różniącą się rozmiarem. Z kolei do kolczyków z perłowymi zawieszkami pasują modne w ostatnim czasie pierścionki z perłowym oczkiem. Kolczyki komponowane to świetna baza do tworzenia różnorodnych, unikalnych zestawów biżuterii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *