InspiracjePorady

Pomysły na prezent na Dzień Ojca

Dzień Ojca jest okazją, kiedy chcemy podarować Tacie pamiątkę, która będzie mu o nas przypominała, a dodatkowo będzie praktyczna, trwała i elegancka. To przecież te wszystkie cechy są na pewno ważne dla mężczyzn, niezależnie od wieku.

Szukasz pomysłu na prezent?  Przygotowaliśmy propozycje upominków z okazji zbliżającego się Dnia Ojca – bransoletki, naszyjniki, zegarki oraz akcesoria. Biżuteria spełnia wszystkie wymagania dotyczące prezentu! Jest eleganckim dodatkiem, ponieważ coraz częściej noszona przez Panów także na codzień, jednocześnie jest trwała i będzie im towarzyszyć przez długie lata przypominając o łączącej z dzieckiem relacji.

Świetnym pomysłem na prezent będzie komponowana bransoletka z linii Composable włoskiej marki Nomination, którą można dowolnie komponować. Hasło marki to „Jeden dla mnie, jeden dla Ciebie”. Zachęcamy tym samym do wspólnego budowania bransoletek, dzielenia się zawieszkami i wręczania ich jako dar. Taki prezent to tworzenie wspólnych relacji, historii i wspomnień zamkniętych w postaci szlachetnych zawieszek wykonywanych ręcznie z 18-karatowego złota lub srebra 925. Spośród dostępnych zawieszek możemy wybierać litery, symbole ważnych dla nas wartości, lub zdobienia z kamieni naturalnych i emalii. Piłka nożna, motor, podróże, gotowanie…co lubi twój Tata? Każda z jego pasji może zostać trwale zapisana w bransoletce, podobnie jak uczucia. Wystarczy, że wybierzesz dowolny moty z napisem TATA lub sercem. Stwórz swój własny komunikat na Dzień Ojca! Elementy do bransoletki można dowolnie dokładać i zmieniać ich układ, dlatego świetnie sprawdzi się na długie lata.

Jako prezent na taką okazję świetnie sprawdzą się także eleganckie naszyjniki lub klasyczne bransolety Nomination. Marka w ofercie posiada także breloki, spinki do mankietów oraz klipsy do banknotów, które można dopasować do kolekcji biżuterii. Oferta marki Daniel Wellington zawiera męskie zegarki na skórzanych lub materiałowych paskach. Idealnie sprawdzą się dla Panów, dla których to właśnie zegarek jest najbardziej lubianym rodzajem biżuterii.

 

Szukaj online na labizu.pl lub w sklepach stacjonarnych LABIZU

Nasze pomysły na prezent →  https://www.labizu.pl/dzien-ojca.html

 

Nomination Composable męskie bransoletki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *