NowościTrendy

Kolekcja limitowana TI SENTO – Milano X Danie Bles

Z wielką dumą prezentujemy pierwszą kolekcję limitowaną biżuterii Resort TI SENTO X Danie Bles. Linia składa się z 16 wyjątkowych wzorów. Biżuteria zaprojektowana w stylu vintage, w radosnych i pełnych energii letnich kolorach, połączonych z lśniącym 18-karatowym złotem ✨ Zawiera naszyjniki, bransoletki, zawieszki, kolczyki i pierścionki. Linia zdobiona jest kolorowymi cyrkoniami oraz kamieniami.

Danie Bles karierę rozpoczęła jako osobista stylistka i szybko zyskała sławę w holenderskim świecie mody. Danie jest również znana jako dyrektor kreatywna amsterdamskiego Fashion Week. Jej firma o nazwie ByDanie prowadzi 365 niezależnych koncepcji, marketing marek oraz produkcje eventowe. To właśnie ona wraz z Lilian van Zuylen, głównym projektantem oraz dyrektorem artystycznym TI SENTO – Milano, opracowała niezwykłą, inspirującą kolekcję Resort.

Zarówno Lilian van Zuylen, jak i Danie Bles pasjonują się biżuterią. Inspiracją dla tej specjalnej kolekcji była Danie.  To jej niezwykły, wyrazisty styl, zainspirował Lilian, która postanowiła stworzyć tę specjalną kolekcję razem z Danie.

Kolekcja dostępna online 👉 www.labizu.pl/ti-sento-milano/ti-sento-x-danie-bles.html

Oraz w salonie LABIZU w Katowicach.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *