Nowości

Nowy salon LABIZU

Salon z biżuterią to nie tylko miejsce, gdzie dokonujemy zakupu dodatków dla siebie lub bliskiej osoby na prezent. Jest to także miejsce, w którym możemy zasięgnąć porady dotyczącej tematyki biżuterii. Jak dobrać biżuterię do stroju, stylu i okazji? Czy możemy trafić z prezentem w gusta innej osoby, także tej, której za dobrze nie znamy? Jak dbać o naszyjniki, pierścionki, kolczyki, aby służyły nam jak najdłużej i wciąż zachwycały swoim blaskiem (zobacz artykuł)? Na mapie Bielska-Białej powstało nowe miejsce, gdzie możemy uzyskać profesjonalną obsługę doradców – sklep LABIZU w Galerii Sfera. Atutem salonu jest wieloletnie doświadczenie sprzedawców, którzy chętnie pomogą w wybraniu odpowieniego produktu.  Szeroki wybór oferowanych produktów i marek spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

W tym roku otworzyliśmy nowy salon, w którym można przenieść się w magiczny świat marek biżuterii. Miejsce znane jest już od wielu lat klientom Bielska-Białej, a także i całego śląska – salon w Galerii Sferze jest drugim, obok salonu w Silesii City Center w Katowicach, stacjonarnym salonem marki. Klienci do tej pory produkty mogli nabyć na wyspie LABIZU w Galerii Sfera, tak więc przeniesienie sklepu do nowego, dużego lokalu jest niespodzianką dla dotychczasowych klientów. LABIZU już od ponad 10 lat łączy w swym świecie wyselekcjonowane, światowe marki biżuterii fashion i zegarków. W swym asortymencie oferuje także kolekcje klasycznej biżuterii ze złota oraz szeroki wybór obrączek.

W salonie nabyć możemy biżuterię  Nomination Italy, najbardziej znaną z kolekcji personalizowanych bransole

tek Composable, dostępną także dla mężczyzn. Inne oferowane marki to TI SENTO – MilanoCouer de Lion, Rebecca, Swarovski, Selfie, QUDO i wiele innych. Dla fanów zegarków przygotowaliśmy ofertę marek Rosefield oraz ICE-Watch.

Biżuterię oferowaną przez LABIZU  można nabyć na terenie całego kraju za pośrednictwem sklepu online labizu.pl.

 

 

Coeur de lion     Swarovski       TiSento

WejscieLABIZU        Gabloty       Nomination Italy

TI SENTO-Milano LABIZU      salon LABIZU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *