Bez kategorii

Biżuteria Marco Bicego w LABIZU

 

Walorem biżuterii złotej jest nie tylko użycie materiałów najwyższej jakości i dbanie o standardy złotnicze. To także jej wartość, oraz wysublimowane, subtelne piękno. A gdyby tak w klasykę złotnictwa tchnąć świeże spojrzenie, oparte o najnowsze trendy w modzie? Wszystkie te krytria spełnia marka Marco Bicego, oferująca szlachetną biżuterię z 18-karatowego złota.

 

 

O marce

Dzięki dziedzictwu, głęboko zakorzenionemu w czasie i na terytorium narodzin włoskiej biżuterii, Marco Bicego stworzył wyjątkowy i niepowtarzalny styl. Subtelna, luksusowa elegancja, za którą podążają kobiety każdego dnia. Zawsze intensywna, bogata w styl i osobowość. Wszystkie klejnoty wykonywane są ręcznie i starannie, tym samym wszyskie produkty Marco Bicego są słynną ikoną Made in Italy. Kochane, poszukiwane i porządane na całym świecie. Biżuterię tą wybierają najwybitniejsze kobiety, takie jak np. Hillary Clinton, Oprah Winfrey, Melissa Gates czy Kylie Minogue.
Każda z kolekcji posiada swoją własną duszę, każda z nich wypływa z innej inspiracji.  Może to być materiał, kamienie szlachetne, czy nawet sama głęboka relacja Marco z naturą. Styl Marco Bicego błyszczy w każdej z nich, umożliwiając noszenie każdej z kolekcji w grze warstw i kontrastów. Dzięki temu możemy tworzyć idealne połączenie na nieformalne spotkanie czy też elegancki wieczór.
Każda kobieta może stworzyć swój własny styl Marco Bicego.

O biżuterii

Biżuteria wykonywana jest w Trissino, w weneckim regionie północnych Włoszech. Wykonana z 18-karatowego złota i wzbogacona wykonanymi na zamówienie wielokolorowymi kamieniami szlachetnymi, starannie wyselekcjonowanymi i ekskluzywnie wyciętymi, aby wydobyć ich wewnętrzne, piękne światło. Diamenty używane w biżuterii pochodzą z legalnych i całkowicie wolnych od konfliktów źródeł, zgodnie z wytycznymi ONZ. Wszystkie kamienie oddwane są ręcznej obróbce przy użyciu tradycyjnej techniki grawerowania „bulino” i charakterystycznego skręcenia. Każdy egzemplarz biżuterii to istne, jedyne w swoim rodzaju arcydzieło.
Marco Bicego dostępny jest w ponad trzydziestu pięciu krajach. Poza flagowym sklepem zlokalizowanym w Wenecji (Włochy), Marco Bicego obecny jest w Weronie (Włochy), Budapeszcie (Węgry), Atenach, Mykonos i na Krecie (Grecja), a także w nowym, pierwszym butiku w Niemczech, w Baden-Baden. Markę Marco Bicego znaleźć można w głównych domach towarowych, takich jak Harrods i Harvey Nichols w Wielkiej Brytanii, Bloomingdale’s, Neiman Marcus i Saks Fifth Avenue w USA oraz Mitsukoshi w Japonii.

Pierwsze salony w Polsce

Od tego roku biżuteria marki dostępna jest w salonach jubilerskich LABIZU, które są pierwszymi salonami w Polsce oferującymi tą biżuterię.
LABIZU Silesia City Center, Katowice
Kolekcja biżuterii MB MB kolekcja Lunaria MB kolekcja AfricA MB kolekcja Africa MB kolekcja Lunaria

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *